Hostessgirls.cz

CENÍK


cenik

Ceny jsou orientační, záleží na místě a typu akce...

Společenský doprovod

- Základní cena - 4 hodiny 2.800,- Kč
- každá další započatá hodina 450,- Kč
- celý den - 12 hodin 4.900,- Kč
-> Při platbě na místě setkání.

Objednavatel hradí ostatní vzniklé náklady, jako např.: cestovní náklady, ubytování - jednolůžkový pokoj, vstupné, účty v restauraci atd. Při cestě mimo Prahu bude uhrazena doprava osobním vozem s řidičem - 5,-kč/km, čekací doba 100,- kč / hodina



Objednávka


1/ Nejlépe objednat cca 2 týdny předem, většina dívek je ve škole, má své zaměstnání, zároveň je modelkou, je proto nezbytné v klidu domluvit termín setkání. Managerka ochotně pomůže s výběrem, poradí telefonicky, mailem, ale i osobně, která hosteska je pro daný účel, doprovod nejvhodnější. Před společnou cestou je možné setkání klienta s hosteskou za přítomnosti managerky agentury.

2/ Při objednávce méně jak 48 hodin, není možné garantovat hostesku dle Vašeho výběru, ale jistě se najde řešení. Doprovod je možné po dohodě s agenturou libovolně prodloužit.

3/ V Praze na místo setkání uvede hostesku managerka agentury. Dohodnou se ještě případné detaily a přání klienta. Na místo setkání mimo Prahu přiveze a předá hostesku řidič agentury - viz ceník. V případě společné cesty s klientem je uzavřena smlouva mezi klientem a agenturou.

4/ Způsob platby - osobně v hotovosti, převodem na účet. Platba kartou není možná!



objednej